SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Z prawdziwą radością pragniemy poinformować o sukcesach, które odnieśli uczniowie naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii. Przypomnijmy, że konkurs ten składał się z trzech etapów, a zadania konkursowe były naprawdę wymagające!

Tytuł Laureata zdobył uczeń klasy 8b GABRIEL PEŁKA!

Tytuł Finalisty otrzymał uczeń klasy 7d DOMINIK PEŁKA!

Jesteśmy dumni i pełni podziwu!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!

Dyrekcja szkoły, Grono pedagogiczne