SUKCES NASZYCH UCZNIÓW
Z prawdziwą radością pragniemy poinformować o sukcesach, które odnieśli uczniowie naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii. Przypomnijmy, że konkurs ten składał się z trzech etapów, a zadania konkursowe były naprawdę wymagające!
Tytuł Laureata zdobył uczeń klasy 8b GABRIEL PEŁKA!
Tytuł Finalisty otrzymał uczeń klasy 7d DOMINIK PEŁKA!
Jesteśmy dumni i pełni podziwu!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!
Dyrekcja szkoły, Grono pedagogiczne






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...