Przejdź do treści Przejdź do menu

RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE W 3D

        Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez  dzieci polskich tradycji świątecznych, a najlepiej kiedy robią to razem z Rodzicami.
W dniach 25-26 marca 2021 uczniowie klasy 3d wraz z Rodzicami uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych online, podczas których wykonali piękne ozdoby świąteczne. Celem tego spotkania było tworzenie okazji do poznawania tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, zacieśnianie więzi emocjonalnych między dziećmi i ich najbliższymi. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze a  rodzinne spotkania były niezwykle radosne i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Uczestnictwo w tych warsztatach stworzyło warunki do rozwijania kreatywności i twórczości dzieci. Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy razem ze swoimi pociechami wzięli udział w zajęciach i życzę zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

                                                                                                                                                          Małgorzata Pycia