UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS VIII

23-06-2023 14:15

22 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu. Następnie przekazano sztandar uczniom klasy VII, którzy złożyli ślubowanie.

Wszyscy zgromadzeni wysłuchali przemówienia Pani Dyrektor oraz życzeń, które skierowała do ósmoklasistów. Wyróżnieni absolwenci otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz aktywną pracę na rzecz społeczności szkolnej. Towarzyszący im rodzice odebrali z rąk wychowawców i dyrekcji listy gratulacyjne. Ponadto wręczono podziękowania dla rodziców aktywnie uczestniczących w życiu szkoły.

Po części oficjalnej rozpoczął się refleksyjny występ artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VIIa, wychowawcę p.Monikę Pawlik oraz p. Dominikę Baumgart-Klisz.

Podczas uroczystości głos zabrali uczniowie klas ósmych oraz przedstawiciele Rady Rodziców, którzy skierowali w stronę Dyrekcji i Grona Pedagogicznego słowa wdzięczności, a także podziękowania za przekazaną wiedzę, trud włożony w wychowanie młodzieży i wspólnie spędzone lata.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem pięknych kwiatów i wykonaniem pamiątkowych zdjęć.