Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Oficjalne logo projektu Erasmus+

22-06-2023 17:41 ERASMUS+

Z przyjemnością informujemy, że głosami koordynatorów projektu z Polski i Słowacji wybrane zostało logo projektu Erasmus+Jednocześnie informujemy, iż zwycięski projekt staje się oficjalnym logo realizowanego przez naszą szkołę projektu.

Zwyciężczynią szkolnego konkursu na logo projektu Erasmus+ została Jagoda Treszczyńska z kl.7a.

Gratulujemy!