REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH - ROK SZKOLNY 2021/2022

28-01-2021 12:08 OGŁOSZENIA

Rekrutacja do klas pierwszych ogólnodostępnych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Bielsko-Biała na rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 8 marca 2021 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta

Zapisy do klas pierwszych szkół podstawowych odbywają się za pomocą systemu elektronicznego pod adresem:

Zapisy do szkół obwodowych rozpoczynają się w dniu 08.03.2021r. o godz. 9.00 i będą trwać do 06.04.2021r. do godz. 15.00.

Jeżeli rodzic lub opiekun prawny chce zapisać dziecko do szkoły w obwodzie, w której mieszka, wystarczy, że wypełni elektroniczny formularz - ZGŁOSZENIE - dostępny na stronie naborowej, wydrukuje go i wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania złoży w sekretariacie szkoły obwodowej.