KONKURS FOTOGRAFICZNY "ZIMA JEST PIĘKNA" - WYNIKI

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

PODSUMOWANIE KONKURSU

W tym roku, po kilkuletniej przerwie, odwiedziła nas piękna Pani Zima. Śnieg i mróz maluje wspaniałe krajobrazy, daje dużo radości i możliwość zabawy na świeżym powietrzu. Zimowy pejzaż to także piękny temat dla miłośników fotografii. Nasi uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie fotograficznym  „Zima jest piękna”, nadsyłając wiele pięknych zdjęć zrobionych podczas zimowych spacerów w górach i podczas zabaw na śniegu.

Podziwiajmy najciekawsze zdjęcia
GALERIA:.https://sp1bielsko.pl/galeria/szkolny-konkurs-fotograficzny-dla-klas-iv-viii-zima-jest-piekna-i-ii-21-r