PRACOWNIA JĘZYKOWA NA 6!

30-09-2020 16:36 OGŁOSZENIA

Uczniowie naszej szkoły korzystają z nowoczesnej pracowni językowej, która powstała dzięki środkom finansowym pozyskanym z Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej na rok 2020.

W ramach projektu dotychczasowa sala językowa została wyremontowana i zaopatrzona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz nowe meble. Utworzono 24 stanowiska i wyposażono je w laptopy z zestawami słuchawkowymi, dzięki którym możliwa jest swobodna praca w parach i grupach. Biurka ustawiono tak, aby zapewnić uczniom lepszy kontakt z nauczycielem, który dysponując innowacyjnym programem komputerowym może słyszeć wypowiedzi uczniów i kierować ich pracą.

Nowoczesna pracowania językowa jest rozwiązaniem wspomagającym naukę języków obcych w liczebnych klasach - koncentruje uwagę uczniów, umożliwia swobodny i głośny trening wymowy, pomaga przełamywać niechęć do rozmów w języku obcym. Dodatkowym atutem wyposażenia sali jest pionierska tablica multimedialna, która niewątpliwie uatrakcyjnia proces dydaktyczny, angażując uczniów do aktywnego uczestniczenia w lekcji.

Pracownia językowa na 6 daje naszym podopiecznym możliwość nauki języków obcych na najwyższym poziomie!

Małgorzata Laszczak