Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Plebiscyt Edukacyjny 2022 - Wręczenie nagrody dla Pani Patrycji Pazik

17-02-2023 17:29

3 lutego w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie odbyło się wręczenie nagród w Plebiscycie Edukacyjnym pod patronatem "Dziennika Zachodniego".

Nominację do tytułu Nauczyciel Roku 2022 otrzymała nauczycielka wychowania fizycznego Pani Patrycja Pazik, która zajęła I miejsce w kategorii Nauczyciel Klas IV-VIII.

Podczas odbierania nagrody Pani Patrycja podziękowała serdecznie dyrekcji za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu, współpracownikom za codzienne wsparcie oraz rodzicom i uczniom za wszystkie oddane głosy. 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!