Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym" - Kampania

Nasza szkoła przystępuje do ogólnopolskiego projektu badawczego dotyczącego poczucia własnej wartości i sprawczości "MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym".

Jest to inicjatywa Fundacji UNAWEZA założonej przez Martynę Wojciechowską. Projekt ma za zadanie zbadać stan zdrowia mentalnego uczniów, a także wprowadzić działania edukacyjne do szkół. Na bazie wyników z ankiet przeprowadzonych wśród młodzieży stworzona zostanie kampania społeczna.

To pierwszy tego typu projekt w Polsce. 

Więcej informacji - https://www.unaweza.org/komu-pomagamy/mlode-glowy/