PIKNIK RODZINNY

08-06-2022 16:00 IMPREZY SZKOLNE

Dnia 4 czerwca w naszej szkole odbył się piknik rodzinny. Miał miejsce wspaniały, zabawny występ nauczycieli i pracowników szkoły, wzruszający i refleksyjny występ koła teatralnego oparty o ,,Małego Księcia”. Nie zabrakło rozgrywek sportowych.

Działało wiele stoisk warsztatowych: matematycznych potyczek, plastycznych pomysłów, np. na zakładkę do książki. Zorganizowano także pokazy służb mundurowych: policji, straży miejskiej, straży pożarnej. Bogate stoisko gastronomiczne kusiło kiełbaską z grilla czy pizzą z prawdziwego pieca. Tłumy rodziców z dziećmi są dowodem na to, że impreza tak długo oczekiwana przez środowisko lokalne była trafiona i spełniła oczekiwania wszystkich. Każdy bowiem znalazł coś dla siebie.

Gościliśmy Pana Prezydenta Jarosława Klimaszewskiego, który podsumował nasz piknik ,,Numer jeden szkoły nie jest przypadkowy”. Pani Naczelnik Wydziału gospodarki odpadami Joanna Bojczuk wraz z Przewodniczącą Rady Osiedla Panią Rosińską, wręczały nagrody uczniom za konkurs ekologiczny. Gościliśmy przedstawicielkę Wydziału Edukacji I Sportu Panią Dorotę Mikołajczyk. Obecny był także Pan Dyrektor CUW-u- Krzysztof Bańczyk. Dział prasowy bielskiego Ratusza przygotował relację z imprezy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy chętnie przystali na podjęcie współpracy przy organizacji takiego przedsięwzięcia.: Komendzie Policji, Komendzie Straży Miejskiej, OSP "Stare Bielsko", Klubowi Sztuk Walki Hajime, Klubowi Sportowemu "Szczypiorniak",  Przedszkolu nr 51 w Bielsku-Białej, zespołowi "Spod Goiczka Ogniska Pracy Pozaszkolnej, studentom ATH.

Dziękujemy pani Elżbiecie Rosińskiej za wsparcie finansowe oraz naszym sponsorom - firmie "Wlotka BB" (nieodpłatne wypożyczenie strojów) i Hertz-Fitness Sp. Z o.o. (ufundowanie gadżetów sportowych - hulajnogi, rakietki do tenisa, skakanki).

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców naszych uczniów, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem wsparli szkołę w tym przedsięwzięciu. Stało się ono prawdziwym świętem szkoły.

MS Bielsko-Biała - RELACJA Z PIKNIKU (artykuł)

Youtube - Relacja video (film)

GALERIA GOOGLE - 🟢🟡🔴🚲 ROWEROWY TOR PRZESZKÓD 🟢🟡🔴🚲