Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Ekologiczny piknik "Dobra energia jest w nas"

23-05-2023 16:11

19 maja klasa 3a wzięła udział w pikniku ekologicznym "Dobra energia jest w nas", który odbył się w Parku im. Juliusza Słowackiego.

Uczniowie odbyli spacer po bielskim rynku. Następnie w ramach festiwalu uczestnicy korzystali z licznych atrakcji - pokaz iluzji, odlotowe bańki mydlane, stoiska ekologiczne.