Przejdź do treści Przejdź do menu

OBCHODY DNIA ZIEMI "CHROŃ KLIMAT I WODĘ" W KLASACH I-III

      Ochrona klimatu jest ważną dziedziną dla Polski. Wiele osób, instytucji i organizacji podejmuje wyzwania, by świadomość ekologiczna kierunkowała działania człowieka na co dzień. Ogromne znaczenie ma zachowanie każdego z nas. Wszyscy możemy dbać o naszą planetę wykonując tak  proste czynności jak chociażby: segregacja śmieci, wyłączanie zbędnego oświetlenia, oszczędzanie wody, wybieranie roweru do podróżowania zamiast na przykład samochodu.

      W tym roku szkolnym uroczystości w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi,  który odbywa się 22 kwietnia koncentrują się wokół tematyki „Chrońmy wodę i klimat”. Z tej okazji uczniowie z klas 1-3 wykonali  ciekawe prace plastyczne, a także napisali wiersze dotyczące działań ludzi na rzecz klimatu oraz oszczędzania wody. Powstały piękne projekty, które można zobaczyć w naszej galerii. Zapraszam do oglądania :)           

Koordynator obchodów Dnia Ziemi w klasach I-III Monika Bartula

           

          

GALERIA WSZYSTKICH PRAC UCZNIÓW KLAS I-III
https://sp1bielsko.pl/galeria/odchody-dnia-ziemi-chron-klimat-i-wode-w-klasach-i-iii-iv-21-r