OBCHODY DNIA ZIEMI "CHROŃ KLIMAT I WODĘ" W KLASACH I-III

Ochrona klimatu jest ważną dziedziną dla Polski. Wiele osób, instytucji i organizacji podejmuje wyzwania, by świadomość ekologiczna kierunkowała działania człowieka na co dzień. Ogromne znaczenie ma zachowanie każdego z nas. Wszyscy możemy dbać o naszą planetę wykonując tak  proste czynności jak chociażby: segregacja śmieci, wyłączanie zbędnego oświetlenia, oszczędzanie wody, wybieranie roweru do podróżowania zamiast na przykład samochodu.

W tym roku szkolnym uroczystości w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi,  który odbywa się 22 kwietnia koncentrują się wokół tematyki „Chrońmy wodę i klimat”. Z tej okazji uczniowie z klas 1-3 wykonali  ciekawe prace plastyczne, a także napisali wiersze dotyczące działań ludzi na rzecz klimatu oraz oszczędzania wody. Powstały piękne projekty, które można zobaczyć w naszej galerii. Zapraszam do oglądania :)

Koordynator obchodów Dnia Ziemi w klasach I-III Monika Bartula

GALERIA WSZYSTKICH PRAC UCZNIÓW KLAS I-III