Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DEKLARACJE i PŁATNOŚĆ za gorące posiłki - WRZESIEŃ 2023

01-09-2023 7:00 KOMUNIKATY

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH:

DEKLARACJE korzystania z gorącego posiłku należy złożyć do 4 września 2023 r.

(Druk do odbioru na portierni lub do pobrania https://sp1bielsko.pl/posilki-w-sp1)

Płatność za gorące posiłki za miesiąc WRZESIEŃ 2023 - 76 zł