Przejdź do treści Przejdź do menu

NASZE SUKCESY W XXVIII MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIESZKAM W BESKIDACH”

10-04-2021 18:05 KONKURSY SUKCESY

ORGANIZATOR: GMINNY OŚRODEK KULTURY W ŚWINNEJ K/ŻYWCA ORAZ TOWARZYSTWO AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ „ZWYCZAJNI” ŚWINNA PATRONAT: ŚLĄSKI KURATOR OŚWIATY, MAŁOPOLSKI KURATOR OŚWIATY

          Celem Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach” jest rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych szeroko rozumianych zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folkloru i sztuki ludowej. Ideą konkursu jest również zwrócenie uwagi jego uczestnikom na otaczające nas piękno krajobrazu beskidzkiego i przemiany jakie w nim zachodzą. Mała Beskidzka Ojczyzna, jej życie codzienne, obraz teraźniejszy i miniony to główna inspiracja jaką organizatorzy proponują uczestnikom konkursu w tworzeniu ich prac.

Informacje dotyczące przebiegu konkursu http://mieszkamwbeskidach.pl/

Regulamin konkursu

CAŁA GALERIA PRAC KONKURSU: http://mieszkamwbeskidach.pl/index.php/galeria-2018-2019/

http://mieszkamwbeskidach.pl/wp-content/uploads/2021/04/nagrody.pdf
http://mieszkamwbeskidach.pl/wp-content/uploads/2021/04/wyroznienia.pdf


NASZE SUKCESY
Wykaz 31 laureatów tegorocznej edycji konkursu:

  • KATEGORIA: GRAFIKA KOMPUTEROWA 7-9 lat
    Wyróżnienie – Joanna Niesyt 4a           
  • KATEGORIA:  GRAFIKA KOMPUTEROWA 10-12 lat
    I miejsce       – Agnieszka D'Antonio 6c 

    I miejsce       – Kacper Cieśla 6c             
    II miejsce      – Oliwia Giedrys 7c            
    II miejsce      – Maria Niesyt 5a            
    III miejsce     – Karol Haczek 4a            
    Wyróżnienie – Karolina Kaliciak 6f         
    Wyróżnienie – Marek Greń 6c                
    Wyróżnienie – Magdalena Bieniek 6a     
    Wyróżnienie – Anna Krawczyk 5a         
  • KATEGORIA: GRAFIKA KOMPUTEROWA 13-15 lat
    III miejsce     – Bartosz Rachwał 8c      

    Wyróżnienie – Maciej Kryska 8b          
  • KATEGORIA: FOTOGRAFIA 10-12 lat
    II miejsce      – Kacper Cieśla 6c            

    Wyróżnienie – Weronika Wójcik 4a        
  • KATEGORIA: PRACE MULTIMEDIALNE
    I miejsce       – Justyna Kocur 7a            

    Wyróżnienie – Filip Kastura 6e            
  • KATEGORIA: RYSUNEK 7-9 lat
    Wyróżnienie – Barbara Małysz 1b          

    Wyróżnienie – Andrzej Harmata 1b        
  • KATEGORIA: WYKLEJANKA, KOLAŻ 7-9 lat
    III miejsce     – Weronika Labudda 1b   
  • KATEGORIA: WYKLEJANKA, KOLAŻ 10-12 lat
    III miejsce     – Adam Cholewa 6a         

    Wyróżnienie – Filip Drąg 4c                    
    Wyróżnienie – Nataniel Wójcik 6a           
  • KATEGORIA: FORMY PRZESTRZENNE 10-12 lat
    Wyróżnienie – Klaudia Wieja 6c            
  • KATEGORIA: MAKIETA 7-9 lat
    Wyróżnienie – Maksymilian Zawada 1b
  • KATEGORIA: MAKIETA 10-12 lat
    Wyróżnienie – Julia Pacek 6c                

    Wyróżnienie – Kaja Kraus 6a                 
    Wyróżnienie – Oliwia Grzempa 6e         
  • KATEGORIA: MALARSTWO NA SZKLE
    II miejsce      – Julia Wąż 3b                

    III miejsce     –  Nikola Płonka 3b           
    Wyróżnienie – Anna Styrkosz 3b          
    Wyróżnienie – Leonard Szymkowiak 3b 
    Wyróżnienie – Michał Cieśla 4c            

Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli: Ewa Drożdż, Bożena Pawlik, Anna Treszczyńska-Rodak, Urszula Wajda

👏💪👍 Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesu! 👏💪👍

GALERIA PRAC LAUREATÓW KONKURSU - UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W GOOGLE:
https://photos.app.goo.gl/B2SjK6YLQTVwrfS5A



Komunikat Jury nr 1 z dnia 11 marca 2021 r.

Jury XXVIII MKP „Mieszkam w Beskidach” informuje, że w bieżącej edycji konkursu, w fazie pierwszej, szacunkowo wzięło udział około siedmiu tysięcy uczestników z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Na drugi etap konkursu wpłynęło około pięć i pół tysiąca prac.

Spośród nadesłanych prac jury nagrodziło ponad tysiąc uczestników i wyróżniło również ponad tysiąc autorów. Zgodnie z regulaminem nagrodzeni autorzy prac (za miejsca 1-3 oraz Nagrody Specjalne i Dyrektora) otrzymują dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Osoby wyróżnione otrzymają pamiątkowy dyplom, który zostanie przesłany na adres placówki szkolnej lub podany w zgłoszeniu adres prywatny.
Za Jury Dyrektor GOK Świnna Mieczysław Krzak


Komunikat Szkoły Podstawowej nr 1

Dyplomy oraz nagrody dla laureatów konkursu dotarły do naszej szkoły i zostaną wręczone uczniom po powrocie do nauki stacjonarnej..