Międzyklasowe zawody szachowe

07-10-2021 17:32 WYNIKI KONKURSÓW

MIĘDZYKLASOWE  ZAWODY  SZACHOWE

Rocznik 2009 i młodsi – 07.10.2021r.

GRUPA A   (reprezentacja SP1 na Międzyszkolne Zawody Szachowe – rocznik 2009 i młodsi)

I miejsce – Jakub Krawczyk kl. 4b

II miejsce - Bartosz Świątek kl. 5a

III miejsce – Wojciech Krywult kl.2a

GRUPA  B

I miejsce – Bartłomiej Jurczyk kl. 7a

II miejsce – Jakub Wawro kl. 5b

III miejsce –  Dawid Domagała kl. 7a

DZIEWCZĘTA

I miejsce – Nikola Płonka kl. 4b- reprezentantka SP1 na Międzyszkolne Zawody Szachowe – rocznik 2009 i młodsi

II miejsce -      Emilia Krzyżek kl. 4a

Rocznik 2008-2007 – 08.10.2021r.

CHŁOPCY -  (reprezentacja SP1 na Międzyszkolne Zawody Szachowe – rocznik 2008-2007)

I miejsce – Alan Skoczylas kl. 8a

II miejsce – Kamil Gunia kl. 8b

III miejsce – Patryk Bieszczad  kl.8a