Przejdź do treści Przejdź do menu

MARCOWE DNI WALKI Z DEPRESJĄ - WARSZTATY DLA KLAS I-V Z PEDAGOGAMI SZKOLNYMI

      Marcowe dni walki z depresją przyczyniły się do przeprowadzenia przez pedagogów szkolnych:warsztatów dla klas I–V, w których nasi uczniowie otrzymali wszelkie wskazówki do utrzymywania swej kondycji psychicznej w jak najlepszej formie. Młodsze dzieci miały okazję poznać Panią Depresję i wszelkie stany jakie jej towarzyszą. Przechadzając się pod parasolem ochronnym – przechodziły do Pozytywnej krainy, w której to otrzymały cały wachlarz pomysłów, aby radzić sobie w trudnych sytuacjach jak najlepiej. Klasy IV i V miały okazję wziąć udział w dwugodzinnych warsztatach na temat depresji i stresu, co również przyczyniło się do podniesienia świadomości, że zdrowie psychiczne jest równie ważne jak fizyczne. Dalsze zajęcia już wkrótce… Zachęcamy wszystkich uczniów do indywidualnego kontaktu z pedagogami szkolnymi w sytuacjach kiedy wszystko wydaje się inne niż dotychczas, kiedy tracimy motywację do działań i wydaje nam się, że nikt nas nie rozumie…

Pedagodzy szkolni: Joanna Wojtuś i Barbara Szkurłat

FOTORELACJA Z WARSZTATÓW W GALERII SZKOLNEJ:
https://sp1bielsko.pl/galeria/marcowe-dni-walki-z-depresja-warsztaty-dla-klas-i-v-z-pedagogami-szkolnymi-iii-21