Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

LISTY DLA ZIEMI 2020

20-10-2020 14:14 KONKURSY SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły kolejny już raz wzięli udział w akcji zorganizowanej przez Fundację Ekologiczną "Arka" - LISTY DLA ZIEMI.

W ramach szkolnego konkursu na "Najpiękniejszy list dla Ziemi" jury wybrało najciekawszą pracę! Autorką zwycięskiego listu jest uczennica klasy 3b Nikola Płonka, która będzie reprezentować naszą szkołę w drugim etapie konkursu!

Słowa uznania należą się także zdobywcom kolejnych miejsc i wyróżnień oraz wszystkim uczestnikom akcji!


Wyniki konkursu:

II miejsce: Maciej Cieśla 3b, Justyna Górny 3d

III miejsce: Iwona Herma 3b, Julia Mojżyszek 3a

Wyróżnienie: Natalia D”Antonio 8a, Zuzanna Żelazkiewicz 3d,
                       Jakub Kostrzewski 3c, Leonard Szymkowiak 3bZwycięskie prace można podziwiać w holu głównym szkoły!