Przejdź do treści Przejdź do menu

LEGO® MINDSTORMS ® W SP1

19-10-2020 12:03 KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Programowanie z LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 to innowacyjne i pełne praktycznych doświadczeń zajęcia. Intuicyjne i przyjazne użytkownikowi oprogramowanie LEGO® MINDSTORMS® umożliwia konstruowanie zaawansowanych robotów, wdrażając uczniów w pojęcia związane z inżynierią, technologią i naukami ścisłymi. LEGO® MINDSTORMS® w sposób przystępny i zrozumiały wspiera doskonalenie kompetencji kluczowych.

Uczniowie naszej szkoły w ramach koła informatycznego programują roboty o nazwach Harry i Ron. Wprowadzenie naszych wychowanków w cyfrowy świat programowania inteligentnych urządzeń przygotowuje do studiów wyższych i gwarantuje odnoszenie sukcesów w świecie nowoczesnych technologii.

Iwona Kurowska


GALERIA