Konkursy z religii

17-06-2022 17:30 KONKURSY WYNIKI KONKURSÓW

XXV  MIĘDZYNARODOWY  EKUMENICZNY  KONKURS  BIBLIJNY  "JONASZ" 2021/2022

Organizatorzy:  Wydział Katechetyczny Kurii Bielsko- Żywieckiej i Towarzystwo Katechetyczne Jonasz ze Skoczowa

W konkursie uczestniczyło 9 uczniów z klas: IV – VIII.

Finalistkami zostały 3 uczennice:

Maria Labudda – kl. 4a

Maja Jackowska - kl. 7d

Julia Prochownik - kl. 7d

SZKOLNY  KONKURS  WIEDZY  O  ŻYCIU  ŚW. JANA  PAWŁA  II

Konkurs odbył się 20 maja 2022r.  w dwóch grupach wiekowych:

Grupa 1 - kl. IV -VI

I miejsce Maria Labudda z kl. 4a