IGRZYSKA MŁODZIEŻY KLAS VII-VIII - Uroczystość wręczenia nagród

15-06-2022 17:55 SUKCESY WYNIKI KONKURSÓW

Prezydent Bielska-Białej podsumował sportowe współzawodnictwo szkół
w roku szkolnym 2021/2022.

Podczas uroczystego spotkania w Ratuszu Pan Jarosław Klimaszewski pogratulował wszystkim zgromadzonym wysokich osiągnięć sportowych oraz wręczył im puchary i dyplomy.

Prezydent naszego miasta zwrócił się także do nauczycieli i dyrektorów szkół z podziękowaniem za zaangażowanie włożone w motywowanie uczniów do uprawiania sportu.

Przedstawiciele naszej szkoły - Maja Ślosarczyk, Szymon Żelazkiewicz, Tomasz Kołodziejczyk - pod opieką trenerki Pani Agaty Mostowskiej z dumą odebrali dzisiaj nagrodę za zdobycie II miejsca w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY KL.7-8. Podczas uroczystości naszym zdolnym sportowcom towarzyszyła również Pani Dyrektor Małgorzata Brachaczek.

Gratulujemy naszym młodym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych startach!

Zachęcamy do obejrzenia relacji video z tego wydarzenia:

Youtube (Magazyn Samorządowy w Bielsku-Białej) - "Sportowy rok szkolny podsumowany 15.06.2022"