Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Praktyczna lekcja geografii w kl.5d

27-02-2024 17:28

Podczas ostatnich lekcji geografii uczniowie klasy 5d porównywali przedstawianie powierzchni Ziemi na mapie i globusie w odniesieniu do tego, jak widzimy ją z kosmosu. Dodatkowo mogli nauczyć się rysowania siatki geograficznej na globusie indukcyjnym, co wcale nie było łatwym zadaniem. Jednak ich zaangażowanie sprawiło, że wszystkie założone wcześniej cele lekcji zostały osiągnięte.

                                                                                                                             E.Gabryś