Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs języka angielskiego FOX - WYNIKI

12-06-2024 17:23 WYNIKI KONKURSÓW

W marcu odbył się ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX, który organizowany jest przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe "Kaganek".

Emilka Krzyżek (kl.6a) zdobyła wynik bardzo dobryBlanka Woś-Kwaśniewska (kl. 5c), Amelia Oklejewicz (kl. 5c), Kacper Kanik (kl.4c) oraz Maja Bilska (kl.4c) zdobyli wynik dobryGratulacje!

                                                                                                      B.Ciesielczyk