AKCJA SZKOLNA DO CZERWCA "KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA"

Nasza szkoła bierze udział w akcji  "Książka wspiera bohatera” fundacji ,,ARKA”.

Zbieramy  niepotrzebne książki w dobrym stanie i przekazujemy je fundacji,
która sprzedaje je na specjalnych kiermaszach.
Za zebrane środki fundacja kupuje bilety do kin i teatrów dzieciom
z domów dziecka oraz świetlic środowiskowych.

PUNKT ZBIÓRKI KSIĄŻEK: KARTON PRZY PORTIERNI SP1
Akcja trwa do czerwca 2021 roku.

Akcja KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA jest dla tych, którzy lubią ludzi, książki i środowisko.
To inicjatywa Fundacji Ekologicznej ARKA, która łączy w sobie kilka aspektów:
ochrona środowiska, edukacja kulturalna i pomoc społeczna.
W akcji chodzi nam o promocję społecznych postaw, o pomoc różnorodnym inicjatywom obywatelskim,
o budowanie wspólnoty, w której RAZEM robimy coś dla innych.

Każdy może zostać bohaterem na miarę swoich możliwości.