Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu!

29-02-2024 15:38

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Warsztaty programowania Koduj z Gigantami za darmo już startują!

Zapisy - info.kodujzgigantami.pl/szkoly

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu!

Co to za akcja?

● darmowe warsztaty z programowania

● stacjonarnie w naszym mieście oraz online

● do wyboru Minecraft, Scratch, C++, Python i inne języki programowania

● małe grupy, zaangażowani trenerzy z doświadczeniem

● kilka grup wiekowych Uczniowie zapisywać się mogą pod adresem https://info.kodujzgigantami.pl/szkoly

Akcji organizowanej przez szkołę Giganci Programowania patronuje @Ministerstwo Edukacji Narodowej, @Centrum GovTech, @Ośrodek Rozwoju Edukacji i @NASK oraz kuratoria oświaty i Prezydenci Miast, a ogólnopolskim patronatem medialnym akcję wspierają @Radio Nowy Świat, @Komputer Świat i @Android.com.pl.