Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Innowacja pedagogiczna "Kreatywne prace plastyczne"

13-06-2024 18:25 Innowacje, projekty

Innowacja pedagogiczna "Kreatywne prace plastyczne" to międzynarodowy projekt edukacyjny, który realizowany był z uczniami klasy 3a na zajęciach plastyki i koła plastycznego.

Najważniejszym celem działań była twórcza ekspresja plastyczna dzieci, radość i kreatywność, ale też kształtowanie postaw proekologicznych oraz poznawanie różnych technik, materiałów i przyborów plastycznych.

Efekty pracy uczniów, zamieszczane co miesiąc na blogu, promowały twórczość plastyczną uczniów klasy 3a i wszystkie zostały zaakceptowane przez autorkę projektu Beatę Grzeszczuk.

Uczniowie otrzymali certyfikat potwierdzający ukończenie projektu.

                                                                                                                     Ewa Drożdż