INFORMACJA DLA RODZICÓW - ZAPISY NA ZAJĘCIA W OGNISKU PRACY POZASZKOLNEJ NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

29-08-2021 17:06 OGŁOSZENIA

Szanowni rodzice informujemy:
zapisy na zajęcia w Ognisku Pracy Pozaszkolnej dla wszystkich dzieci:
od 30.08 do 5.09 w godz 11.00-17.00
Osobiście w sekretariacie
Telefonicznie 338186470
Mailowo: oppbielsko@gmail.com

Zebranie z rodzicami:
Piątek 3.09.2021 r. godz. 17.00 (stołówka szkolna).

Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Belsku-Białej
mgr Katarzyna Sobolewska-Kuziemka