Inauguracja Jubileuszowej XX edycji programu "Pola Nadziei"
23 października 2023r. przedstawiciele Samorządu Szkolnego SP1 im. Bohaterów Westerplatte wzięli udział w uroczystej inauguracji Jubileuszowej XX edycji programu "Pola Nadziei".
Program ma charakter edukacyjno-charytatywny, a jego zadaniem jest popularyzacja idei opieki hospicyjnej. Uroczystość inauguracyjna odbyła się w kościele pw. NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej.
Na znak przystąpienia do akcji uczniowie otrzymali cebulki żonkili, które symbolizują nadzieję, pamięć
i szacunek.
M.Pastor







Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...