Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Inauguracja Jubileuszowej XX edycji programu "Pola Nadziei"

23 października 2023r. przedstawiciele Samorządu Szkolnego SP1 im. Bohaterów Westerplatte wzięli udział w uroczystej inauguracji Jubileuszowej XX edycji programu "Pola Nadziei".

Program ma charakter edukacyjno-charytatywny, a jego zadaniem jest popularyzacja idei opieki hospicyjnej. Uroczystość inauguracyjna odbyła się w kościele pw. NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej.

Na znak przystąpienia do akcji uczniowie otrzymali cebulki żonkili, które symbolizują nadzieję, pamięć
i szacunek.

                                                                                                                         M.Pastor