Język angielski - sukcesy uczniów w konkursach

15-06-2022 17:10 SUKCESY WYNIKI KONKURSÓW

Międzyszkolny konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas V - VIII, organizowany przez ZCMB, w Bielsku-Białej:

- Do II etapu konkursu przeszły uczennice klasy 6a Stefania Płuchowska i Mariia Oliinyk.
- Mariia Oliinyk w finale zajęła IV miejsce i otrzymała tytuł laureata.

Ogólnopolski konkurs j. angielskiego FOX organizowany przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe "KAGANEK" i Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej:

I miejsce i tytuł laureata:

- Mariia Oliinyk - klasa 6a
- Emilia Krzyżek - klasa 4a
- Maria Labbuda - klasa 4a

II miejsce i wynik bardzo dobry:

- Julia Mojżyszek - klasa 4a
- Blanka Woś-Kwaśniewska - klasa 3c

III miejsce i wynik dobry:

- Julia Huczek - klasa 8f
- Milena Musiał - klasa 8a

Nasza szkoła w rankingu szkół zajęła 6 miejsce w powiecie bielskim.