Gwiazdka w Jedynce

21-12-2022 16:52 AKCJE MEiN

16 grudnia 2022 r. odbyła się przedświąteczna impreza środowiskowa "Gwiazdka w Jedynce"Uczestnicy wydarzenia mieli okazję skorzystać z licznych atrakcji.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły impreza rozpoczęła się od wystawienia Jasełek. Dzięki zaangażowaniu rodziców zorganizowano kiermasz ciast, a także świąteczną kawiarenkę. Korytarz szkoły wypełniły liczne stoiska, przy których uczniowie sprzedawali opłatki, przetwory i dekoracje. W całej szkole unosił się zapach barszczu oraz aromatycznych pasztecików, którymi można było się zajadać spacerując pomiędzy stoiskami czy wykonując plastyczno-techniczne ozdoby.

Duże zainteresowanie wzbudziła fotobudka, którą zorganizowali uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych. Pokój z grami planszowymi, zorganizowany przez sklep hobbystyczny GNOM, przyciągnął uwagę wielu rodzin.

Jednym z najważniejszych punktów programu było rozstrzygnięcie Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych, w którym wyróżniono wszystkich uczestników, natomiast zwycięzcy  wręczono bilet na lot widokowy nad naszym miastem.

Koordynator imprezy Pan Mirosław Jóźwiak zaskoczył uczestników oferując swój owocowo-cynamonowy przysmak tzw. "Grzaniec Katechety". Uroczystość zakończyła się wspólnym kolędowaniem.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia!