Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Kartka dla seniora

20-12-2022 17:57 ŚWIETLICA

Podczas zajęć plastycznych w świetlicy powstały piękne zimowe i świąteczne ozdoby. Uczniowie włączyli się do akcji zorganizowanej przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej i zrobili kartki świąteczne dla seniorów przebywających w domach opieki.