GRA TERENOWA "POSZUKIWACZE ZAGINIONYCH TYTUŁÓW"

09-10-2020 23:25 AKCJE SZKOLNE KONKURSY

W słoneczny piątek 9 października 2020 R., drużyny z klas V-VIII uczestniczyły w grze terenowej "Poszukiwacze zaginionych tytułów" zorganizowanej przez bibliotekę szkolną. Zabawa polegała na odnalezieniu etykiet z wylosowanym numerem, na którym znajdował się opis książki. Opis ten dotyczył książek zakupionych w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa-Priorytet 3".

Najszybsza drużyna, która zdobyła komplet punktów, wygrywała nagrodę - słodką niespodziankę dla swojej klasy. Rywalizacja była zacięta. Uczniowie pomimo zmęczenia, byli zadowoleni z zabawy.

Najlepsze drużyny:
klasa 8 a w składzie: Natalia D'Antonio oraz Michał Kmiecik,
klasa 8 b w składzie: Zuzia Gielmuda oraz Mateusz Krawczyk,
klasa 7 d w składzie: Karolina Gwiżdż oraz Adrian Cichosz.
Gratulujemy!

[GALERIA]