Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

GIEŁDA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

18-04-2023 16:40

W naszej szkole odbyły się Targi Edukacyjne. Ósmoklasiści mieli okazję bezpośrednio porozmawiać z uczniami i nauczycielami szkół ponadpodstawowych oraz z lokalnymi rzemieślnikami na wszelkie interesujące ich tematy. To bardzo cenne doświadczenie, które pomoże im podjąć właściwe decyzje o wyborze szkoły i zawodu. A to z kolei ma bezpośredni wpływ na przyszłą ścieżkę kształcenia oraz dalsze zawodowe życie.

                                                                                                   U.Spaczek