Dzień Pluszowego Misia
24 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia w świetlicy szkolnej było bardzo wesoło. Uczniowie zaprezentowali swoje pluszaki i przytulanki, wykonali "misiowe" prace plastyczne - misie z papieru, kolorowanki, wydzieranki. Prace dzieci zostały wyeksponowane na gazetce i zdobią szkolny korytarz.
Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia wspólnych pamiątkowych zdjęć, pozując w "misiowej" fotobudce.
E.Mikołajczyk






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...