Dzień koloru żółtego
Dzisiaj, podobnie jak i w poprzednim miesiącu, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Dzień Koloru. Tym razem wybraliśmy kolor żółty!
Akcja miała na celu zintegrować społeczność szkolną i wprowadzić trochę radości do codzienności.
Dzień Koloru Żółtego zbiegł się z dwiema innymi akcjami corocznie obchodzonymi w naszej szkole - z Dniem Życzliwości i Dniem Pluszowego Misia. Fotorelację z tych wydarzeń można obejrzeć na szkolnym facebooku.






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...