Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ KROPKI w świetlicy szkolnej

25-09-2023 16:26 ŚWIETLICA

15 września obchodziliśmy Dzień Kropki. Tego dnia w świetlicy było wesoło, kolorowo i kreatywnie, a to za sprawą fotobudki oraz wspólnie wykonanych "kropkowych" prac plastycznych.