Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Podziękowania dla firmy Cooper Standard Automotive Bielsko-Biała za darowiznę

21-09-2023 17:40

Serdeczne podziękowania dla firmy Cooper Standard Automotive Bielsko-Biała
za ufundowanie materiałów piśmienniczych i przyborów plastycznych
dla uczniów z Ukrainy uczęszczających do "Jedynki".

                                                                                                               Dyrektor Szkoły, Uczniowie