"Przyjaciel na całe życie - czyli edukacja dzieci, jak dbać o zwierzęta"

24-11-2023 17:01

Dnia 22 listopada, w ramach realizacji projektu "Przyjaciel na całe życie - czyli edukacja dzieci, jak dbać o zwierzęta", w klasach 3a i 1c odbyły się zajęcia tematyczne z p. Anną Chęć, prezes fundacji "Świat w naszych rękach".

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Przedsięwzięcie to ma na celu kształtować właściwe postawy dzieci wobec zwierząt, promować odpowiedzialność za posiadane zwierzęta i przeciwdziałać ich bezdomności.

E.Drożdż