14 X - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Szanowni Państwo!

Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Naszej Szkoły,
w imieniu wszystkich uczniów,
z całego serca, mamy zaszczyt złożyć Wam,
najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
o Wy staracie się, pomimo wielu różnych trudności, wychować nas i uczyć.
Uczycie, jak rozwiązywać nasze małe i duże problemy,
jak należy zachowywać się w różnych sytuacjach życiowych,
jak trzeba odnosić się do innych ludzi.
Wierzymy, że Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi szlachetnych i mądrych.

Dziękujemy za Wasz wysiłek i okazaną serdeczność!

Samorząd Uczniowski

Akademię szkolną w tym dniu przedstawiła klasa 7b wraz z wychowawcą p. Agatą Mostowską