Szkoły Pełne Talentów

28-08-2023 11:53

Już po raz drugi  nasza szkoła bierze udział w akcji Szkoły Pełne Talentów.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu Talenciaków, tym więcej nagród uda nam się odebrać.

Proszę zeskanować kod QR z Talenciaka otrzymanego po dokonaniu zakupów w Lidl'u  lub wejść na lidl.pl/szkoly, odszukać naszą szkołę i przypisać Talenciaka do konta naszej szkoły.

Można również zebrane Talenciaki włożyć do specjalnego pudełka przygotowanego w szatni i na portierni w naszej szkole.

Akcja rozpocznie się 1 września 2023 r.