ANIOŁKI Z "JEDYNKI"

22-12-2020 18:19 AKCJE SZKOLNE

       Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy jakich możemy dokonać w swoim życiu. Nieważne czy jesteśmy bogaci, czy biedni. Zawsze można czymś się podzielić… Wiedzą o tym – Aniołki z "Jedynki", które spisały się w tym roku szkolnym znakomicie obdarowując 17 domów paczkami pełnymi pysznych smakołyków. Podarunki otrzymali również Seniorzy z naszego osiedla, którzy potrzebowali pomocy zważywszy na obecną trudną sytuację. To wspaniale, że mamy w szkole takich uczniów i rodziców, którzy zechcieli podzielić się z innymi. Wyrażamy tym samym słowa uznania i podziękowania – tym którzy oddali kawałek serca innym. 
                                                              
Organizatorzy akcji w szkole: Joanna Wojtuś, Barbara Szkurłat, Karina Czaplicka

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”   

Albert Schweitzer