AKCJA EKOLOGICZNA "NAJLEPSZY KLEJ"
Stawiamy na ekologię!
Nasza szkoła włączyła się w ekologiczną akcję kleju AMOS.
Polega ona na zebraniu 120 pustych tubek po kleju AMOS.
W zamian za to, szkoła otrzyma 30 nowych klejów w sztyfcie AMOS.
Pudełka do których można wrzucać puste tubki po kleju znajdują się w holu szkoły przy portierni.
Za zebranie 120 pustych opakowań szkoła otrzyma 30 nowych klejów.
Zachęcamy do udziału w akcji.






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...