PAMIĄTKOWY DYPLOM - "RAZEM NA ŚWIĘTA"
Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała od Ministra Edukacji i Nauki pamiątkowy dyplom w ramach udziału w akcji razem RAZEM NA ŚWIĘTA.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wspólnie zorganizowali zbiórkę darów dla potrzebujących i przygotowali kartki z życzeniami świątecznymi!






Wyjście pożegnalne klasy 8b
Wyjście integracyjne kl.6a, 6b
Doświadczenia fizyczno-chemiczne dla kl.3
Konkurs plastyczny"Pocztówka z Bielska-Białej" - s...