250. rocznica powołania Komisji Edukacji Narodowej

15-10-2023 16:57 IMPREZY SZKOLNE

14 października obchodziliśmy 250. rocznicę powołania Komisji Edukacji NarodowejZ tej właśnie okazji 13 października odbyło się uroczyste spotkanie Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Administracji i Obsługi, Przedstawicieli Rady Rodziców oraz Uczniów.

Świętowanie rozpoczęło się od wygłoszenia pełnych szacunku podziękowań i życzeń przygotowanych przez przedstawicieli klas 6-8 oraz wysłuchania piosenki w przeuroczym wykonaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Następnie Pani Dyrektor Monika Wisła skierowała słowa uznania do wszystkich zgromadzonych, a ponadto wyróżniła działalność poszczególnych pracowników szkoły – gromkim oklaskom nie było końca!

Uroczystość zakończyła się wyjątkową niespodzianką, którą Przedstawiciele Rady Rodziców sprawili i przekazali "Jedynce" – Serdecznie dziękujemy!

Ponadto z okazji Święta KEN zorganizowano Finał Szkolnych Zawodów Sportowych o Puchar Dyrektora SP 1. Rywalizacja była zacięta - ostatecznie zwyciężyła klasa 6c, natomiast klasa 5b zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wspólnego świętowania jubileuszu KEN.