Przejdź do treści Przejdź do menu

Sukcesy szkolne i pozaszkolne 2019/2020

MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY - I PÓŁROCZE
=============================================

  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "WIDOK Z MOJEGO OKNA"  
    ORGANIZATOR: OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ BIELSKU-BIAŁEJ
    Wyróżnienie – Jagoda Treszczyńska 4A

    Organizator konkursu w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak

  • MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "INNY NIE ZNACZY GORSZY"
    ORGANIZATOR:  KSIĄŻNICA BESKIDZKA W RAMACH  XVII DNI INTEGRACYJNYCH
    III miejsce     –
    Jowita Fąfara 7c

    Wyróżnienie – Kinga Bargieł 7c 
    Organizator konkursu w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS PROGRAMISTYCZNY "PIX PROGRAMMING CHALLENGE PL" - XI 2019 r.
    ORGANIZATOR: EDU LAB SP.ZO.O. W WARSZAWIE ORAZ WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU
    ELIMINACJE NA POZIOMIE ROOKIE  (2013-2009)  - kwalifikacja do Półfinału (od 15 pkt. - 20 pkt.)

    Oliwia Grzempa 5e         – 20 pkt.
    Bartłomiej Jurczyk 5a     – 18 pkt.
    Szymon Król 5e             –  18 pkt.
    Iga Koch 5e                  –  17 pkt.
    Gabriel Dusza 5a            – 15 pkt.
    Ignacy Grzybek 5a         –  15 pkt.   
    ELIMINACJE NA POZIOMIE SKILLED (2004-2008) - kwalifikacja do Półfinału (od 15 pkt. - 20 pkt.)
    Oliwier Nikiel 8b              – 20 pkt.

    Anna Michalik 8a            – 19 pkt.
    Radosław Rudziński 8a   – 19 pkt.
    Kamil Gunia 6b               – 17 pkt.
    Weronika Stąsiek 8a       – 16 pkt
    Organizator konkursu w szkole: Bożena Pawlik
    =====================
  • MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ "JONASZ" – ETAP SZKOLNY KLAS V-VI
    ORGANIZATOR: WYDZIAŁ KATECHETYCZNY KURII BIELSKO-ŻYWIECKIEJ I TOWARZYSTWO KATECHETYCZNE JONASZ W SKOCZOWIE
    do II etapu - międzyszkolnego zakwalifikowali się uczniowie:
    Maja Jackowska

    Agnieszka Kołton
    Julia Huczek
    Dominika Kowalik
    Michał Krywult
    Kaja Pietraszko
    Wiktoria Sołtysik
    Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Irena Podleśna

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES LINGUA PLUS –X'19 ORGANIZATOR: WYDAWNICTWO AMERMEDIA SP. Z.O.O
    W konkursie wzięło udział 51 uczniów klas III – VIII

    Laureaci I stopnia
    Magdalena Zbijowska 8c

    Huczek Julia 6f
    Stefania Płuchowska 4a
    Drąg Filip 3c
    Laureat II stopnia
    Marta Susałko 6a

    Laureat III stopnia
    Zuzanna Gielmuda 7b

    Laureaci IV stopnia
    Szymon Jarosz 6b

    Maria Niesyt 4a
    Laureaci V stopnia
    Oliwia Król 8b

    Marcin Cybul 7a
    Julia Juszczyk 5d
    Tomasz Handzlik 3c
    Nauczyciel koordynujący konkurs w szkole – Bożena Ciesielczyk

  • XV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW 2019/20
    ORGANIZATOR: STOWARZYSZENIE NA RZECZ EDUKACJI MATEMATYCZNEJ W WARSZAWIE
    Kamil Gunia 6b - kwalifikacja do zawodów II stopnia
    Nauczyciel przygotowujący do konkursu: Marzena Rak

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI - OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS –XI'19
    ORGANIZATOR: WYDAWNICTWO AMERMEDIA SP. Z.O.O

    W konkursie wzięło udział 54 uczniów klas III – VIII

    L.p.

    Imię i nazwisko

    Klasa

    Wynik

    Nagroda

    1

     Bartosz Świątek

    3a

    100

     laureat I stopnia z wyróżnieniem

    2

     Gunia Kamil

    6b

    100

     laureat I stopnia z wyróżnieniem

    3

     Weronika Wójcik

    3a

    96

     laureat I stopnia 

    4

     Graf Przemysław

    3b

    96

     laureat I stopnia 

    5

     Piskorz Filip

    3c

    96

     laureat I stopnia 

    6

     Piskorski Natan

    6c

    96

     laureat I stopnia 

    7

     Daniluk Aleksandra

    3a

    92

     laureat II stopnia 

    8

     Zygmunt Bartosz

    3a

    92

     laureat II stopnia 

    9

     Kołodziejczyk Tomasz

    6b

    92

     laureat II stopnia 

    10

     Górowski Mateusz

    3c

    88

     laureat III stopnia 

    11

     Jarosz Szymon

    6b

    88

     laureat III stopnia 

    12

     Huczek Julia

    6f

    88

     laureat III stopnia 

    13

     Kuś Sebastian

    3b

    84

     laureat IV stopnia 

    14

     Gielmuda Filip

    3c

    84

     laureat IV stopnia 

    15

     Oziomek Oliwia

    3c

    84

     laureat IV stopnia 

    16

     Drąg Jakub

    6d

    84

     laureat IV stopnia 

    17

     Klenka Ewa

    6d

    84

     laureat IV stopnia 

    18

     Hajduk Katarzyna

    6d

    84

     laureat IV stopnia 

    19

     Kmiecik Michał

    7a

    84

     laureat IV stopnia 

    20

     Sawicka Natasza

    3c

    80

     laureat V stopnia 

    21

     Tarnawa Jan

    3c

    80

     laureat V stopnia 

    22

     Lach Kacper

    3c

    80

     laureat V stopnia 

    23

     Jackowska Maja

    5d

    80

     laureat V stopnia 

    24

     Niesyt Franciszek

    6c

    80

     laureat V stopnia 

    25

     D'Antonio Natalia

    7a

    80

     laureat V stopnia 

    26

     Gielmuda Zuzanna

    7b

    80

     laureat V stopnia

Koordynator konkursu w szkole: Iwona Kurowska
========================================================================================

MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY SPORTOWE - I PÓŁROCZE
=============================================

  • ZAWODY MIEJSKIE – BIEGI PRZEŁAJOWE 
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    I miejsce drużynowo - dziewczęta kl. VII – VIII (Karina Wadach, Zuzanna Górka, Anna Michalik, Anna Sochacka, Maria Kalfas, Zuzanna Gielmuda)

    II miejsce drużynowo - dziewczęta kl. IV – VI (Maja Ślosarczyk, Amelia Afeltowicz, Anna Malarz, Lena Stoszek, Nikola Baranowska, Maja Jagiełło)
    III miejsce drużynowo - chłopcy kl. VII – VIII (Dawid Spyra, Kamil Krężołek, Jakub Szajrych, Łukasz Piątkiewicz,  Mateusz Krawczyk, Patryk Koperniak)
    III miejsce drużynowo - chłopcy kl. IV – VI (Oskar Kania, Tomasz Kołodziejczyk, Samuel Procner, Alan Skoczylas, Mateusz Braszka, Szymon Jarosz)

  • MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY REJONOWE - BIEGI PRZEŁAJOWE ZABRZEG
    ORGANIZATOR: SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY
    III miejsce
    – drużyna dziewcząt kl. VII - VIII (Karina Wadach, Zuzanna Górka, Anna Michalik, Anna Sochacka, Maria Kalfas, Zuzanna Gielmuda)

    III miejsce – drużyna chłopców kl. IV – VI (Oskar Kania, Tomasz Kołodziejczyk, Samuel Procner, Alan Skoczylas, Mateusz Braszka, Szymon Jarosz)
        
  • MIEJSKIE ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE - TENIS STOŁOWY
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    I miejsce drużynowo:
     dziewczęta VII – VIII – Martyna Polak, Anna Michalik, Emilia Muzyka

    I miejsce drużynowo: dziewczęta IV – VI – Aleksandra Tlałka, Maja. Ślosarczyk, Agnieszka Kołton
    I miejsce drużynowo: chłopcy VII – VIII – Patryk Koperniak, Jakub. Chmielewski, Dawid Kasperek
    I miejsce drużynowo: chłopcy IV – VI – Oskar Kania, Adam Świder, Tomasz Kołodziejczyk 
    dziewczęta indywidualnie
    I miejsce indywidualnie:
    Maja Ślosarczyk

    I miejsce indywidualnie: Martyna Polak
    II miejsce indywidualnie: Agnieszka Kołton
    chłopcy indywidualnie
    I miejsce indywidualnie:
    Tomasz Kołodziejczyk

    I miejsce indywidualnie: Patryk Koperniak  
    II miejsce indywidualnie: Adam Świder
    II miejsce indywidualnie: Dominik Michalik
    III miejsce indywidualnie: Oskar Kania

  • MIĘDZYSZKOLNE DRUŻYNOWE ZAWODY SZACHOWE
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    Klasy VII – VIII 
    IV miejsce
    – Bartłomiej  Jedynak, Natalia D’Antonio, Rafał Trzonkowski, Michał Kmiecik

  • MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY -  PIŁKA NOŻNA  
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    Klasy VII – VIII
    V miejsce
    – Patryk Koperniak, Szymon Łukanowski, Jakub Szajrych, Jakub. Strzelecki, Oliwier Nikiel,
    Konrad Domagała, Marcin. Staniszewski, Kamil Krężołek, Mateusz Krawczyk.

  • MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY -  PIŁKA SIATKOWA
    ORGANIZATOR: MIEJSKI ZARZĄD OŚWIATY W BIELSKU-BIAŁEJ
    Chłopcy V-VI – Awans do półfinałów mistrzostw miasta

    Dziewczęta IV–VI – Awans do półfinałów mistrzostw miasta
    ============================================

SZKOLNE SUKCESY - I PÓŁROCZE
===================================

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS IV „PLAKAT NA ŚWIĘTO DRZEWA” - X 2019 R.
    Termin: październik/listopad 2019 r., Uczestnicy: uczniowie klas IV,  Laureaci: 20 uczniów      
    I miejsce       Natalia Szybiak, Nataniel Procner 4a

    II miejsce      Jakub Franczak, Mateusz Hoffmann 4b
    III miejsce     Maja Mikłusiak, Ewa Hendzel 4a
    Wyróżnienia:
    ucz. kl. 4a:  Jagoda Treszczyńska i Maja Kisielewicz
    ucz. kl. 4a:  Nadia Owczarek i Stefania Płuchowska i Anna Cichocka
    ucz. kl. 4a:  Maria Niesyt i Oskar Mirocha
    ucz. kl. 4b:  Anna Krawczyk
    ucz. kl. 4b:  Mariia Oliinyk
    ucz. kl. 4b:  Wiktoria Dąbrowska i Filip König
    ucz. kl. 4b:  Martyna Jurasz i Aleksandra Basiura i Anita Szczęch
    Organizator: Urszula Wajda

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS V:                                                       
    "PROJEKT EKOLOGICZNY NA ŚWIĘTO DRZEWA I DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA” -  XI 2019 R. 
    Termin: listopad 2019 r., Uczestnicy: uczniowie klas V, Laureaci: 19 uczniów

    Wyróżnienia:
    ucz. kl. 5a:  Gabriel Dusza, Szymon Wardas, Nataniel Wójcik, Bartłomiej Jurczyk

    ucz. kl. 5b:  Bartłomiej Górny
    ucz. kl. 5b:
     Monika Soszka, Krzysztof Kolarczyk, Laura Mirocha

    ucz. kl. 5c:  Julia Zaporowska, Angelika Bąk, Agnieszka D’Antonio, Karolina Małysa
    ucz. kl. 5e:
     Szymon Król, Bruno Rossa, Oskar Wójtowicz
    ucz. kl. 5e:
     Maja Bystrek, Zofia Bystrek, Oliwia Grzempa, Jakub Kubala
    Organizator: Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS V: PLAKAT "NOŚ ODBLASKI - BĄDŹ WIDOCZNY" - X '19 R.
    Termin: listopad 2019 r., Uczestnicy: uczniowie klas V,  Laureaci: 13 uczniów      
    I miejsce       Szymon Wardas 5a
    II miejsce     
    Julita Wąsicka 5e
    III miejsce    
    Szymon Król 5e

    Wyróżnienia: Wiktoria Krais 5a, Marta Andrzejewska 5a, Kamila Wróbel 5a, Filip Mostowski 5c, Julia Pacek 5c,
    Maja Bystrek 5e, Zofia Bystrek 5e, Iga Koch 5e, Oliwia Grzempa 5e, Miłosz Szczepan 5f
    Organizator: Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS V: PROJEKT W GRUPACH "WIDOCZNY=BEZPIECZNY"- X'19
    Termin: listopad  2019 r., Uczestnicy: uczniowie klas V,  Laureaci: 12 uczniów      
    I miejsce      Natalia Tchórzewska, Nikola Wójtowicz 5b
    II miejsce    
    Maja Jackowska i Julia Prochownik 5d          
    III miejsce   
    Zuzanna Różycka i Krzysztof Kolarczyk 5b
    Wyróżnienie
    – Milena Cader i Nikola Oleszkiewicz 5b

    Wyróżnienie – Zofia Kocoń i Julia Byrska 5b
    Wyróżnienie – Karol Rasiński i Filip Bieniek 5f
    Organizator: Urszula Wajda

  • KONKURSY DLA KLAS I-III  "BEZPIECZEŃSTWO RUCHU DROGOWEGO" - X 2019 R.
    KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNA DROGA”  – KLASY I
    I miejsce        – Nikola Franczak - 1a

    II miejsce       – Dominika Nowakowska - 1c
    III miejsce      – Wiktor Gąsiorek - 1d
    Wyróżnienia: Maria Siodłak – 1d , Adam Ziemiański – 1a
    KONKURS PLASTYCZNY „ZNAKI DROGOWE” – KLASY II
    I miejsce        – Julia Chmielewska - 2c

    II miejsce       – Maciej Bańczyk - 2a
    III miejsce      – Szymon Korzeniowski - 2c
    Wyróżnienia: Nikola Płonka – 2b, Piotr Pierzchała – 2d, Artur Gasek – 2d
    KONKURS WIEDZY BRD – KLASY III
    I miejsce       – Sebastian Kuś  - 3b

    II miejsce      – Łucja Muzyka - 2a, Bartosz Zygmunt - 2a
    III miejsce     – Filip Piskorz - 2c
    Organizator: Barbara Golda

  • KONKURS DLA KLAS VI „RUCH OBROTOWY I OBIEGOWY ZIEMI"
    I miejsce       – Kamil Gunia 6b

    II miejsce      – Dominik Pełka 6d
    III miejsce     – Ewa Klenka  6d
    Organizator: Krystyna Manda

  • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY„ZAKŁADKĘ ZRÓB WSPANIAŁĄ, ABY LEPIEJ SIĘ CZYTAŁO”
    Udział: 55 zakładek do książki wykonanych przez uczniów klas I-VI

    kategoria I: klasy I-III
    I miejsce        – Tymoteusz Fuchs 2c

    I miejsce        – Liliana Dyba 3c
    II miejsce       – Alicja Pawłowska-Polczyk 2c
    II miejsce       – Marika Brzykowska 3b
    III miejsce      – Natalia Wiewióra 2b
    kategoria II: klasy IV-VI
    I miejsce        – Agnieszka D'Antonio 5c

    II miejsce       – Patrycja Dec 6d
    III miejsce      – Anna Krawczyk 4b
    Wyróżnienia:    Ewa Hendzel 4a, Maria Niesyt 4a, Ewa Klenka 6d, Jagoda Treszczyńska 4a
    Organizator: Anna Treszczyńska-Rodak

  • SZKOLNY KONKURS PIOSENKI „ZNAM SWOJE PRAWA” DLA KLAS IV-VIII
    I ETAP - 20 listopada 2019 r., casting - eliminacje do konkursu
    II ETAP - 12 grudnia 2019 r. - konkurs
    (udział 12 zespołów)
    I miejsce
           – uczniowie kl. VI f

    II miejsce      – uczniowie kl. IV a
    III miejsce     – uczniowie kl. V a
    Wyróżnienia: grupa uczniów kl. Vd i Vf, uczniowie kl. IV b, uczniowie kl. V f
    Organizatorzy: pedagodzy szkolni Małgorzata Ścieszka i Joanna Wojtuś
    ============================================

MIĘDZYSZKOLNE SUKCESY - II PÓŁROCZE
====================================

  • XIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
    ORGANIZATOR W POLSCE: WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU, FIRMA LEARNETIC Z GDAŃSKA ORAZ ODDZIAŁ KUJAWSKO-POMORSKI POLSKIEGO TOWARZYSTWA INFORMATYCZNEGO (OKP-PTI)
    POZIOM – BENJAMIN KLASY IV - VI
    Udział: 13 uczniów
    POZIOM – JUNIOR KLASY VII - VIII
    Udział: 6 uczniów
    Wyróżnienie
    – Radosław Rudziński 8a

    Organizator konkursu w szkole: Bożena Pawlik

  • KONKURS "MASKA KARNAWAŁOWA"
    ORGANIZATOR: DOM KULTURY "OLSZÓWKA" W BIELSKU-BIAŁEJ
    Wyróżnienie
    – Jowita Fątara 7c

    Organizator konkursu w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak

  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA" – 3 III 2020 R.
    ORGANIZATOR: DOM KULTURY W LIPNIKU
    Wyróżnienie
    – Magdalena Zbijowska 8c

    Przygotowanie uczennicy do konkursu: Bożena Świder

  • VII FESTIWAL SŁOWA "RAZEM W CHMURACH POEZJI" – 4 III 2020 R.
    ORGANIZATOR: DOM KULTURY W LIPNIKU
    III miejsce
         – Julia Konior 7a

    Wyróżnienie – Natalia D`Antonio 7a
    Przygotowanie uczennic do konkursu: Bożena Świder

  • XXVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY "MIESZKAM W BESKIDACH" 2019/2020
    ORGANIZATOR: GMINNY OŚRODEK KULTURY W ŚWINNEJ K/ŻYWCA ORAZ TOWARZYSTWO AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ „ZWYCZAJNI” ŚWINNA
    PATRONAT: ŚLĄSKI KURATOR OŚWIATY, MAŁOPOLSKI KURATOR OŚWIATY
    Celem konkursu jest rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych szeroko rozumianych zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folkloru i sztuki ludowej. Ideą konkursu jest również zwrócenie uwagi jego uczestnikom na otaczające nas piękno krajobrazu beskidzkiego i przemiany jakie
    w nim zachodzą. Mała Beskidzka Ojczyzna i jej życie codzienne to główna inspiracja jaką organizatorzy proponują uczestnikom konkursu w tworzeniu ich prac. Konkurs ma charakter interdyscyplinarny i integracyjny.

    Oto wykaz 45 laureatów tegorocznej edycji konkursu:
    KATEGORIA: Rysunek 7-9 lat
    II miejsce      – Joanna Niesyt             /Nauczyciel: Urszula Stańco/
    III miejsce     – Szymon Stępień          /Nauczyciel: Ilona Łukosz-Malarz/

    III miejsce     – Weronika Wójcik         /Nauczyciel: Urszula Stańco/

    Wyróżnienie – Aleksandra Stokłosa    /Nauczyciel: Urszula Stańco/
    KATEGORIA: Rysunek 10-12 lat
    II miejsce      – Wiktoria Krais 5a         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Julia Byrska                 /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/

    Wyróżnienie – Jagoda Treszczyńska   /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/

    Wyróżnienie – Kamila Szmulewicz      /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/
    KATEGORIA: Wyklejanka kolaż 10-12 lat
    III miejsce     – Kamil Lisiński 5c         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Agata Biernot 6d          /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Katarzyna Hajduk 6d    /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Patrycja Dec 6d           /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    KATEGORIA: Makieta 10-12 lat

    II miejsce      – Olimpia Grzempa 5e     /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Maja Wiewióra 6d         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Julia Jasica 5a             /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Antonina Śpiewak 5c    /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Julia Pacek 5c             /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Angelika Bąk 5c           /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    KATEGORIA: Malarstwo na szkle 7-9 lat
    II miejsce      – Zuzanna Podsiadło      /Nauczyciel: Ewa Drożdż/
    III miejsce     – Natalia Kuśmierska     /Nauczyciel: Ewa Drożdż/

    Wyróżnienie – Wojciech Żabiński       /Nauczyciel: Ewa Drożdż/

    KATEGORIA: Malarstwo na szkle 10-12 lat

    III miejsce     – Kacper Cieśla 5c         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    KATEGORIA: Malarstwo na szkle 13-18 lat
    III miejsce     – Julia Konior 7a             /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/
    Wyróżnienie – Patrycja Wiewióra 7c    /Nauczyciel: Anna Treszczyńska-Rodak/

    KATEGORIA: Fotografia 10-12 lat

    I miejsce       – Jakub Drąg 6d              /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    I miejsce       – Dominika Kowalik 6f      /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    II miejsce      – Marek Greń 5c             /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    III miejsce     – Karolina Kaliciak 5F      /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Patrycja Dec 6d            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Filip Kastura 5e            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Ewa Klenka 6d             /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Kacper Cieśla 5c          /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    KATEGORIA: Fotografia 13-15 lat
    Wyróżnienie – Oliwia Król 8b              /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    KATEGORIA: Grafika Komputerowa 10-12 lat
    I miejsce       – Dominika Kowalik 6f      /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    II miejsce      – Magdalena Bieniek 5a   /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    II miejsce      – Ewa Hendzel                /Nauczyciel: Urszula Wajda/

    III miejsce     – Patryk Kopiec 6b          /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    Wyróżnienie – Natalia Laszczak 6f       /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Filip Kozak 6b               /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Kaja Pietraszko 6f         /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Maja Jagiełło 6a            /Nauczyciel: Bożena Pawlik/

    Wyróżnienie – Martyna Jurasz             /Nauczyciel: Urszula Wajda/

    Wyróżnienie – Julia Zaporowska 5c      /Nauczyciel: Urszula Wajda/
    KATEGORIA: Grafika Komputerowa 13-15 lat
    Wyróżnienie – Bartosz Rachwał 7c      /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
    KATEGORIA: Nicią malowane 10-12 lat
    I miejsce       – Julita Wąsicka 5e       /Nauczyciel: Bożena Pawlik/
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ŚWIAT MOJEJ WYOBRAŹNI
    ORGANIZATOR: DOM KULTURY MUFLON W JELENIEJ GÓRZE
    Wyróżnienie
    – Julia Konior 7a

    Organizator konkursu w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak
  • XVII KONKURS PLASTYCZNY „CO SŁONKO WIDZIAŁO”
    ORGANIZATOR: DOM KULTURY IM. W. KUBISZ W BIELSKU-BIAŁEJ
    Wyróżnienie
    – Julia Zając 7c

    Organizator konkursu w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak
  • KONKURS SZANUJ ENERGIĘ - CHROŃ KLIMAT
    ORGANIZATOR: URZĄD MIEJSKI W BIELSKU-BIAŁEJ
    III miejsce    
     – Julia Konior 7a, praca pt.: „Kropla”

    Wyróżnienie – Kinga Bargieł  7c, praca pt.: „Woda jest życiem”
    Organizator konkursu w szkole: Anna Treszczyńska-Rodak

  • MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ "JONASZ" 2020
    ORGANIZATOR: WYDZIAŁ KATECHETYCZNY KURII BIELSKO-ŻYWIECKIEJ I TOWARZYSTWO KATECHETYCZNE JONASZ W SKOCZOWIE
    Zgodnie z przepisami Kuratorium Oświaty w Katowicach: Decyzja nr OA-OR.110.1.7.2020 Śląskiego Kuratora Oświaty z dnia 30 marca 2020 roku 1) w § 6 dodaje się ust. 3 w następującym brzmieniu: „3. W przypadku, gdy nie jest możliwa organizacja III stopnia konkursów, w związku z ogłoszonym stanem epidemii, wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do stopnia finałowego uzyskują tytuł laureata konkursu z wynikiem 54 punkty.”
    Laureat     - Maja Jackowska    5d

    Laureat     - Julia Huczek          6f
    Laureat     - Dominika Kowalik   6f
    Laureat     - Anna Michalik        8a
    Laureat     - Zofia Jackowska     8b
    Nauczyciele przygotowujący do konkursu: Irena Podleśna, Katarzyna Kwaśna

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
    ORGANIZATOR: TOWARZYSTWO UPOWSZECHNIANIA WIEDZY I NAUK MATEMATYCZNYCH W TORUNIU
    Konkurs odbył się w czerwcu w rożnych terminach. Testy były udostępnione na platformie www.dzwonek.pl
    KLASY II
    Wyróżnienie – Mach Mikołaj

    Wyróżnienie – Kostrzewski Jakub
    KLASY VI
    Wyróżnienie – Julia Huczek 6f

    Wyróżnienie – Kamil Gunia 6b
    Wyróżnienie – Tomasz Kołodziejczyk 6b
    Wyróżnienie – Maja Wiewióra 6d
    Wyróżnienie – Szymon Jarosz 6b
    Wyróżnienie – Franciszek Niesyt 6c
    Wyróżnienie – Ewa Klenka 6d
    KLASY 7
    Wyróżnienie – Zuzanna Gielmuda 7b

    KLASY 8
    Wyróżnienie – Radosław Rudziński 8a

    Koordynator w naszej szkole: Monika Pawlik

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO " FOX"
    ORGANIZATOR- REGIONALNE STOWARZYSZENIE OŚWIATOWE KAGANEK
    Julia Juszczyk uzyskała wynik dobry

    Organizator konkursu w szkole: Bożena Ciesielczyk
    ============================================

SZKOLNE SUKCESY - II PÓŁROCZE
=================================

  • SZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "MIESZKAM W BESKIDACH" DLA KLAS V-VII 
    Termin: grudzień/styczeń 2019/20 r.  Uczestnicy: 129 uczniów Wyróżnienia: 32 uczniów

    Wyróżnienia: Magdalena Bieniek 5a, Kacper Dubas 5a, Aleksander Drobot 5b, Krzysztof Kolarczyk 5b,
    Szymon Gaszek 5b, Igor Kubacki 5c, Maksymilian Anus 5c, Julia Juszczyk 5d, Aleksander Kluska 5e, Iga Koch 5e, Szymon Król 5e, Maja Jagiełło 6a, Kamil Gunia 6b, Filip Kozak 6b, Patryk Kopiec 6b, Adrian Cichosz 6d,
    Ewa Klenka 6d, Jakub Drąg 6d, Michał Krywult 6e, Agnieszka Kołton 6e, Zofia Hańska 6e, Kaja Pietraszko 6f, Wiktoria Sołtysik 6f, Dominika Kowalik 6f, Joanna Dzikowska 6e, Julia Huczek 6f, Kamila Kruczek 6f,
    Natalia Laszczak 6f, Oliwia Handzlik 6f, Katarzyna Kubacka 7b, Julia Zawadzka 7b, Bartosz Rachwał 7c
    Wyróżnione prace biorą udział w XXVII Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach", Organizator Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej /wyniki w marcu 2020 r./
    Organizator konkursu w szkole - Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS DLA KLAS VI "PROJEKT TECHNICZNY O NASZYM REGIONIE"
    Termin: grudzień/styczeń 2019/20 r.  Uczestnicy: 72 uczniów   Wyróżnienia: 26 uczniów

    Kategoria: makieta – 7 wyróżnień
    Wyróżnienia:
    Julia Jasica 5a, Angelika Bąk 5c, Antonina Śpiewak 5c, Julia Pacek 5c, Oliwia Grzempa 5e,

    Jakub Drąg 6d, Maja Wiewióra 6d
    Kategoria: kolaż – 15 wyróżnień
    Wyróżnienia:
    Dawid Kwaśny 5a, Magdalena Bieniek 5a, Maja Bystrek 5e, Jakub Siodłak 5c, Szymon Król 5e,

    Kamil Lisiński 5c, Klaudia Wieja 5c, Maksymilian Anus 5c, Zofia Bystrek 5e, Agata Biernot 6d, Dominik Michalik 6d,
    Grzegorz Pysz 6d, Katarzyna Hajduk 6d, Martyna Lipert 6d, Patrycja Dec 6d

    Kategoria: obrazy–różne techniki – 4 wyróżnienia
    Wyróżnienia:
    Wiktoria Krais 5a, Kacper Cieśla 5c, Julita Wąsicka 5e, Zuzanna Kokot 6d

    Wyróżnione prace biorą udział w XXVII Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach",
    Organizator Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej /wyniki w marcu 2020 r./

    Organizator konkursu w szkole - Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "NASZE BESKIDY" DLA KLAS V-VIII
    Termin: grudzień/styczeń 2019/20 r. Udział 13 uczniów 
    Kwalifikacja do konkursu międzyszkolnego:

    Kategoria: fotografia (kompozycja - obraz) - kwalifikacja do konkursu międzyszkolnego –  9 uczniów
    Marta Andrzejewska 5a, Bartłomiej Jurczyk 5a, Kacper Cieśla 5c, Marek Greń 5c, Kamil Lisiński 5c,

    Karolina Kaliciak 5f, Maja Jagiełło 6a, Jakub Drąg 6d, Oliwia Król 8b
    Kategoria: fotografia (album) - kwalifikacja do konkursu międzyszkolnego – 4 uczniów
    Filip Kastura 5e, Dominika Kowalik 6f, Ewa Klenka 6d, Patrycja Dec 6d

    Prace biorą udział w XXVII Edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach",
    Organizator Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej /wyniki w marcu 2020 r./
    Organizator konkursu w szkole - Bożena Pawlik

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS SZÓSTYCH - PROJEKT W GRUPACH  "POKÓJ NASTOLATKA"
    I miejsce
            – ucz. klasy 6d: Patrycja Dec i  Ewa Klenka

    II miejsce       – ucz. klasy 6f: Julia Huczek i Dominika Kowalik
    III miejsce      – ucz. klasy 6c: Adam Kłopotowski, Paweł Micał, Kamil Gibas
    Wyróżnienia:
    - ucz. klasy 6a: Justyna Kocur i Maja Jagiełło
    - ucz. klasy 6b: Filip Kozak i Mateusz Braszka i Patryk Kopiec
    - ucz. klasy 6c: Emila Kwaśny i Kamila Szmulewicz
    - ucz. klasy 6c: Zuzanna Kmiecik i Zuzanna Żabińska
    - ucz. klasy 6d: Katarzyna Hajduk i Martyna Lipert
    - ucz. klasy 6e: Kamila Kulka i Zuzanna Maligłówka
    - ucz. klasy 6f: Kamila Kruczek i Oliwia Kasperek
    Organizatorzy: Bożena Pawlik i Urszula Wajda

    11 LUTEGO 2020 R. - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
    lokalne obchody w dniach 11 lutego - 13 marca 2020 r. 
    pod hasłem: „DZIAŁAMY RAZEM! –TWORZYMY PRZYJAZNY INTERNET"
  • WIELKI SZKOLNY KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ - 11 lutego 2020 r.
    dla klas I-II      – przygotowała i zorganizowała Anna Tresczyńska-Rodak
    dla klas III-V    – przygotowała i zorganizowała Urszula Wajda
    dla klas VI-VIIIprzygotowała i zorganizowała Bożena Pawlik
    Przebieg konkursu:
    Podczas 3 przerw śródlekcyjnych chętni uczniowie losowali pytania, a za poprawną odpowiedź
    otrzymywali słodkie nagrody

    Konkurs przeprowadzili uczniowie klas VII i VIII pod kierunkiem nauczycieli organizujących konkurs

  • KONKURS PLASTYCZNY „MOJA ULUBIONA GRA BEZ PRZEMOCY”
    W RAMACH OBCHODÓW DNI BEZPIECZEŃSTWA W SIECI W SP1
    I miejsce
            – Leonard Szymkowiak 2b

    II miejsce       – Emilia Drewniak 2c
    III miejsce      – Wiktoria Sękalska 1c
    Wyróżnienia:    Wojciech Niesyt 1a, Kacper Ślęczka 1d
    Organizator: Klaudia Czerwińska

  • KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS II I III - III 2020 R.
    I miejsce        – Alicja Powałowska-Polczyk 2c oraz Weronika Wójcik 3a
    II miejsce       – Lena Huczek 2a
    III miejsce      – Ania Ślósarczyk 3a oraz Łucja Muzyka 3a
    Wyróżnienia:   Julia Mojżyszek 2a oraz Wiktor Madej 2c
    Organizator: Anna Czarnota

  • KONKURS INFORMATYCZNY PLAKAT „ZASADY NETYKIETY – TWORZYMY PRZYJAZNY INTERNET"
    W RAMACH OBCHODÓW DNI BEZPIECZEŃSTWA W SIECI W SP1
    termin : luty-marzec 2020 r., udział 17 uczniów, 17 laureatów
    KATEGORIA – KLASY I - III:
    I miejsce   
          – Ala Powałowska 2c

    II miejsce         – Magda Jedynak i Laura Mikler 3b
    III miejsce        – Maciek Niedziela 3b
    Wyróżnienie    – Iza Sadlok 3b
    KATEGORIA – KLASY V - VIII:
    I miejsce 
           –  Julia Puczka 8b

    I miejsce         –  Patrycja Dec 6d
    II miejsce        –  Filip Kastura 5e
    II miejsce        –  Bartłomiej Górny 5b
    III miejsce       –  Maja Kisielewicz 4a
    III miejsce       –  Stefania Płuchowska i Nadia Owczarek 4a
    Wyróżnienie    – Ewa Hendzel 4a
    Wyróżnienie    – Jagoda Treszczyńska 4a
    Wyróżnienie    – Julia Huczek i Dominka Kowalik 6f
    Wyróżnienie    – Oliwier Kossowski 6f
    Organizator: Bożena Pawlik

    KONKURSY Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II -  ZDALNE - V 2020 R.
    DLA UCZCZENIA PAMIĘCI WIELKIEGO PAPIEŻA - POLAKA I CZŁOWIEKA
  • KONKURS WIEDZY O ŻYCIU ŚW. JANA PAWŁA II,  DLA KLAS V - VIII.
    Wyróżnienia:
    1. Maja Jackowska  5d

    2. Maja Górecka  6a
    3. Kamil Gunia  6b
    4. Julia Huczek  6f
    5. Michał Krywult  6f
    6. Natalia D’Antonio 7a
    7. Nikola Baranowska 7c
    8. Patrycja Wiewióra 7c
    9. Anna Michalik  8a
    10. Zofia Jackowska 8b
    11. Oliwia Król  8b
    12. Julia Pytel  8b
    13. Kamil Wiewióra 8b
  • KONKURS LITERACKI – WIERSZ DLA OJCA ŚWIĘTEGO - KL. VI - VIII
    Wyróżnienia:
    1. Dominika Kowalik 6f

    2. Martyna Polak 7b
    3. Jakub Szajrych 7c
  • KONKURS PLASTYCZNY – „ŚW. JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECI” - KL. I - V    -----> fotogaleria
  • KONKURS „LAURKA DLA OJCA ŚWIĘTEGO” – UCZNIOWIE KL. II                      -----> fotogaleria
    Organizatorzy – katechetki: Mirosława Czarnota, Katarzyna Kwaśna, Irena Podleśna

  • CAŁOROCZNA LIGA ZADANIOWA Z GEOGRAFII
    I miejsce          – Kamil Gunia 6b
    II miejsce         – Lena Stoszek 6b
    III miejsce        – Grzegorz Pysz 6d
    Organizator: Krystyna Manda

  • SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY - III 2020 R.
    KLASY IV
    I miejsce         – Maria Niesyt 4a

    II miejsce        – Natalia Szybiak 4a
    III miejsce       – Mariia Onilyk 4b
    KLASY V
    I miejsce         – Maja Markiewicz 5c
    II miejsce        – Zuzanna Markiewicz 5c
    III miejsce       – Julia Prochownik.5d
    Wyróżnienie    – Jan Handzlik Kl.5c
    KLASY VI
    I miejsce         – Justyna Kocur 6a
    II miejsce        – Zuzanna Kokot 6d
    III miejsce       – Agnieszka Kołton 6e
    Wyróżnienie   – Zuzanna Żabińska 6c, Maja Górecka 6a, Maciej Kajdański 6e
    KLASY VII
    I miejsce          – Natalia Paszyna 7c
    II miejsce         – Zuzanna Gielmuda 7b
    III miejsce        – Julia Konior 7a
    Wyróżnienie    – Dawid Adamiec 7c
    KLASY VIII
    I miejsce          – Olgierd Furtak 8b

    II miejsce         – Magdalena Zbijowska 8c
    III miejsce        – Radosław Rudziński 8a
    Wyróżnienie    – Zofia Jackowska 8b
    Organizatorzy: Iwona Kozłowska-Karcz, Ewelina Michulec

  • SZKOLNY KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS IV-VI "RECYKLINGOWY PRZEDMIOT UŻYTKOWY" - V/VI 2020 R.
    KATEGORIA: NOWY PRZEDMIOT UŻYTKOWY - INDYWIDUALNIE
    I miejsce 
             – Julia Cebrat 6d                    
    II miejsce         – Maja Górecka 6a                 
    III miejsce        – Amelia Korzonkiewicz 6d 
    KATEGORIA: NOWY PRZEDMIOT UŻYTKOWY - Z RODZINĄ
    I miejsce          – Filip Bieniek 5f z mamą                
    II miejsce         – Maria Niesyt 4a + tata + dziadek 
    KATEGORIA: ODNOWIONY PRZEDMIOT UŻYTKOWY - INDYWIDUALNIE

    I miejsce          – Karolina Gwiżdż 6d     
    II miejsce         – Łukasz Ordon 6a

    KATEGORIA: ZABAWKI RECYKLINGOWE - INDYWIDUALNIE
    I miejsce          – Adrian Cichosz 6d 
    II miejsce         – Szymon Wardas 5a 

    III miejsce         – Patrycja Dec 6d         

    III miejsce         – Klaudia Wieja 5c          

    Wyróżnienie    – Bartek Górny 5a             
    Wyróżnienie    – Jagoda Treszczyńska 4a
    KATEGORIA: ZABAWKI RECYKLINGOWE -  Z RODZINĄ
    Wyróżnienie    – Mateusz Sobolewski 5b z mamą i z tatą
    Wyróżnienie    – Agata Paciorek 4b z mamą

    Organizatorzy konkursu przeprowadzonego zdalnie: Bożena Pawlik i Urszula Wajda
    ===========================================

 CYKL SZKOLNYCH KONKURSÓW EKOLOGICZNYCH PRZEPROWADZONYCH ZDALNIE
Z OKAZJI 50 ROCZNICY OBCHODÓW ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI POD HASŁEM "JA DLA ZIEMI"

  • KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS 5 „MÓJ EKOZNAK
    WYRÓŻNIENIA:
    1.    Ignacy Grzybek 5a

    2.   Julia Jasica 5a
    3.    Michał Olkowski 5a
    4.    Szymon Wardas 5a
    5.    Angelika Bąk 5c
    6.    Klaudia Wieja 5c
    7.    Zuzanna Markiewicz 5c
    8.    Maja Markiewicz 5c
    9.    Adrian Mucha 5c
    10.  Oliwia Grzempa 5e
    11.  Szymon Król 5e
    12.  Julita Wąsicka 5e
    Organizator: Bożena Pawlik
  • KONKURS TECHNICZNY DLA KLAS 6 „MÓJ EKOZNAK
    WYRÓŻNIENIA:
    1. Martyna Lipert 6d

    2. Julita Mieszczak 6d
    3. Jakub Drąg 6d
    4.
    Dominik Pełka 6d
    5.
    Katarzyna Hajduk 6d
    6.
    Maksym Shporuk 6d
    Organizator: Bożena Pawlik
  • KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS 4 - PLAKAT  EKOLOGICZNY  "CZYSTA PLANETA
    WYRÓŻNIENIA:
    1. Ola Basiura 4b

    2. Jakub Franczak 4b
    3. Filip Kȍnig 4b
    4. Anna Krawczyk 4b
    Organizator: Monika Pawlik
  • KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS 8 „MOJA INFOGRAFIKA EKOLOGICZNA
    I miejsce       – Oliwia Koźmińska 8a

    I miejsce       – Martyna Durajczyk 8b
    II miejsce      – Zofia Jackowska 8b
    II miejsce      – Radosław Rudziński 8a
    III miejsce     – Oliwia Król 8b
    III miejsce     – Emilia Muzyka 8c
    Wyróżnienie – Jakub Chmielewski 8a
    Wyróżnienie – Bogumiła Głogowska 8a
    Wyróżnienie – Magdalena Zbijowska 8c
    Wyróżnienie – Oliwier Nikiel 8b
    Wyróżnienie – Olgierd Furtak 8b
    Organizatorzy: Bożena Pawlik, Anna Kolber

  • SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „GŁÓWKA PRACUJE”
    KLASY IV
    I miejsce     – Jakub Franczak
    II miejsce    – Martyna Jurasz
    III miejsce   – Maria Niesyt

    III miejsce   – Natalia Szybiak
    KLASY V
    I miejsce     – Michał Kowalewski
    II miejsce    – Magdalena Bieniek
    III miejsce   – Oliwia Grzempa
    III miejsce   – Julia Prochownik
    KLASY VI
    I miejsce     – Kamil Gunia
    I miejsce     – Tomasz Kołodziejczyk
    II miejsce    – Franciszek Niesyt
    III miejsce   – Michał Krywult
    KLASY VII
    I miejsce     – Michał Kmiecik
    II miejsce    – Zuzanna Gielmuda
    III miejsce   – Natalia D’Antonio
    KLASY VIII
    I miejsce     – Jakub Chmielewski
    I miejsce     – Radosław Rudziński
    II miejsce    – Aleksandra Kania
    II miejsce    – Oliwia Król

    II miejsce    – Julia Puczka

    II miejsce    – Anna Michalik
    III miejsce   – Maria Kalfas
    III miejsce   – Julia Olejnik

    III miejsce   – Zofia Jackowska
    Organizatorzy: Monika Pawlik, Marzena Rak
  • KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 4-7
    I miejsce     – Adrian Mucha 5c
    II miejsce    – Amelia Korzonkiewicz 6d
    III miejsce   – Karolina Kaliciak 5f
    III miejsce   – Antonina Śpiewak 5c
    Organizator: Magdalena Nycz

    ==========================