LOKALNE OBCHODY DNI BEZPIECZEŃSTWA CYFROWEGO W SP1 /ARCHIWUM 2009-2023/

LOKALNE OBCHODY DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU
ORAZ DNI BEZPIECZEŃSTWA CYFROWEGO
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1

Od 2009 r. nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim konkursie lokalnych inicjatyw, którego organizatorem jest Fundacja Dzieci Niczyje oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerową (NASK) – realizatorzy unijnego programu „Safer Internet”.

Głównym celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu.

ARCHWUM:

DBI-2020 - OBCHODY DBI-2020  ORAZ DNI BEZPIECZEŃSTWA W SIECI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W B-B

11 II 2020 - WIELKI SZKOLNY KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ DLA KLAS I-VIII

III 2020 - KONKURS INFORMATYCZNY - PLAKAT "ZASADY NETYKIETY–TWORZYMY PRZYJAZNY INTERNET"

DBI-2021 - OBCHODY DBI-2021 ORAZ DNI BEZPIECZEŃSTWA W SIECI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W B-B

DBI-2022 - OBCHODY DBI-2022 ORAZ DNI BEZPIECZEŃSTWA CYFROWEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W B-B

DBI-2023 - OBCHODY DBI-2023 ORAZ DNI BEZPIECZEŃSTWA CYFROWEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W B-B

Więcej informacji o ogólnopolskim konkursie na stronie internetowej http://www.saferinternet.pl/