Gabinet pielęgniarki

Wtorek: 7:30 - 13:30

Środa: 7:30 - 13:30

Czwartek: 7:30 - 13:30

W szkole jest realizowana opieka zdrowotna nad uczniami w zakresie:

• profilaktycznej opieki zdrowotnej,
  • promocji zdrowia,
  • opieki stomatologicznej* (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOVAALDENT, ul. Braci Gierymskich 5).

*Profilaktyczna opieka zdrowotna oraz opieka stomatologiczna w zakresie profilaktycznych świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19. roku życia sprawowane są nad uczniami przy braku sprzeciwu ze strony ich rodziców lub pełnoletnich uczniów. Sprzeciw ten składa się w formie pisemnej do świadczeniodawcy, który realizuje odpowiednią opiekę.