Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

22-12-2022 10:47

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia 
upłyną w pełnym ciepła rodzinnym gronie
 ze wspólnie śpiewaną kolędą.

Niech Nowy Rok przyniesie wiele radosnych dni
uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom
i przyjaciołom naszej szkoły.

                                                                                               
                                                                             Dyrektor Szkoły i Grono Pedagogiczne