ZIMOWISKO W "JEDYNCE"

08-01-2021 15:34 AKCJE SZKOLNE OGŁOSZENIA

11-15.01.2021 r. - ZIMOWISKO W "JEDYNCE"

Ferie zimowe to czas, który powinno się przeznaczyć na aktywny wypoczynek, rozwijanie pasji oraz rozrywkę.

W najbliższy poniedziałek rusza zimowisko, w którym weźmie udział 60 uczniów z klas I- IV.

W programie przewidziano różnorodne formy aktywności - warsztaty, pokazy, prelekcje, zajęcia sportowe, gry i zabawy.

Zimowisko rozpoczniemy od spotkania z policjantem, który przeprowadzi pogadankę na temat bezpieczeństwa!!!

Liczymy, że wspólnie spędzony czas będzie dla naszych podopiecznych bezpieczny, radosny i udany!

Zachęcamy do śledzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

GALERIA:  https://sp1bielsko.pl/galeria/zimowisko-w-jedynce-podczas-ferii-zimowych-11-15-i-2021-r