Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zbiórka darów - Pomoc dla Ukrainy

16-03-2022 8:49 OGŁOSZENIA WOLONTARIAT

Nasza szkoła po raz drugi włącza się do akcji pomocowej dla Ukrainy. 

Od 16.03 do 24.03 prowadzimy zbiórkę żywności i środków higienicznych
dla uchodźców i mieszkańców Ukrainy, którzy zostali w kraju objętym wojną.

Zbieramy wyłącznie:

– wodę

– art. żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia

– środki medyczne i higieniczne

– artykuły dla dzieci i niemowląt (mleko w proszku, chusteczki nawilżające, pampersy, środki pielęgnacyjne, słodycze wysokokaloryczne)

Dary można zostawić przy portierni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i wolontariuszom za dotychczasowe
zaangażowanie i wsparcie akcji!