Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zajęcia fotograficzne w plenerze

04-01-2023 16:50 Laboratoria Przyszłości

Zajęcia fotograficzne odbywają się nie tylko w naszej szkolnym studio, ale także w plenerze. Jesienna, słoneczna pogoda, a także piękna, biała zima sprzyjały krótkim spacerom wokół szkoły. Była to znakomita okazja do zapoznania się z podstawowymi funkcjami aparatu cyfrowego oraz praktyczna nauka robienia zdjęć. Okazało się, że doświadczenia z fotografowaniem komórką to za mało, aby od razu poradzić sobie z obsługą aparatu fotograficznego.

Podczas zajęć uczniowie analizują zdjęcia pod względem kompozycji oraz wyboru interesującego motywu. Nie ulega wątpliwości, że są to umiejętności, które mogą być przydatne w życiu, a także w przyszłej karierze zawodowej. Te cotygodniowe zajęcia z fotografią są również miłym spotkaniem koleżeńskim, odskocznią od rutyny codziennej nauki.

                                                                                                                                      L.Romańska

#LaboratoriaPrzyszłości